Cascais, Cascais E Estoril, Monte estoril

 • Powierzchnia 279
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

3 856 000 EUR

13 799 EUR / m²

Cascais, Cascais E Estoril, Monte estoril

Apartment Cascais Monte estoril

Villa Unika odtwarza spokój rezydencji w Estoril od niepamiętnych czasów. Projekt oferuje 16 eleganckich apartamentów, starannie wyposażonych przez renomowane marki i doskonale wykończonych, aby przekształcić każdy z nich w nowoczesną, komfortową i wyjątkową przestrzeń. Apartamenty typu Duplex od T3 do T6 oferują szerokie powierzchnie, od 154 do 354 m2, prywatny parking i komórki lokatorskie, przestronne tarasy i balkony, prywatne ogrody z basenem, wszystko zaprojektowane tak, aby znaleźć się w spokojnej i przyjaznej przestrzeni.Aby zakończyć życie w tym raju wyjątków, można cieszyć się przyjemnymi chwilami w ogrodzie z basenem typu infinity z widokiem na morze lub w ekskluzywnym Spa z sauną, łaźnią parową, krytym basenem i w pełni wyposażoną siłownią.Szlachetne lasy, które wyznaczają strukturę i przestrzenie, zieleń obszarów leśnych, łącząca egzotykę z naturą, które wyznaczają twierdzę spokoju, oraz bryza morska Atlantyku z przodu, w odległości zaledwie 50 metrów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF24246

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.