Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 327
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

3 675 000 EUR

11 239 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

5 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in New Golden Mile

Ta niesamowita nieruchomość znajduje się w bardzo ekskluzywnej plaży Emare na New Golden Mile. Emare to kompleks o wysokim stopniu bezpieczeństwa, położony na działce o powierzchni prawie 20.000 m2, tuż przed Morzem Śródziemnym. Idealnie położony w pobliżu Marbelli, między Puerto Banus i Estepona, stąd można dotrzeć do wszystkich hotspotów w krótkim czasie, nadal będąc daleko od gorączkowych centrów turystycznych! Ekskluzywny i bezpośredni dostęp do plaży sprawia, że nieruchomość ta jest również idealna do wynajmu i dla dzieci, zarówno małych jak i starszych. Alternatywnie, istnieje basen dla dzieci 9 x 9 metrów i dorosłych basen 37 x 9 metrów, zarówno z nich podgrzewane, co cały rok pływanie możliwe. Cechy są wyjątkowe z materiałów Porcelanosa, pancerne drzwi wejściowe z systemem rozpoznawania odcisków palców otwarcia, laminowane dębowe drzwi wewnętrzne, inteligentne kontrole domu, oświetlenie ściemniane, oświetlenie LED, wbudowany system dźwiękowy, komunalne urządzenie do zmiękczania wody, system Air Zone dla ciepłej & zimnej klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu, Miele high-end AGD. Duże okna od podłogi do sufitu ukryte w ścianach pozwalają na połączenie części mieszkalnej z dużym salonem tarasowym i prywatnym ogrodem. Nieruchomość składa się z dużej otwartej części dziennej z holem wejściowym, w pełni wyposażonej kuchni na otwartym planie, jadalni, salonu. Na głównym piętrze znajduje się również bardzo duży apartament główny o powierzchni prawie 45 mkw z garderobą i kompletną łazienką, a także 2 kolejne duże sypialnie dwuosobowe z ich łazienkami. Ale nieruchomość liczy się również z w pełni wykończonym indywidualnym piwnicy, która ma niezależne wejście-hall i przedsionek, salon / bar obszarze, który może być przekształcony w innej sypialni, podwójne sypialnie dla gości z jego łazienką, pralnia i obszar przechowywania z bezpośrednim dostępem z garażu przez CF drzwi pancerne. Bezpośredni dostęp do apartamentu z piwnicy za pomocą prywatnej windy i parking dla 3 samochodów.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3879646

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.