Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 176
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

775 000 EUR

4 404 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in New Golden Mile

Położony na jednej z najlepszych inwestycji przy plaży, Menara Beach jest naprawdę małym klejnotem na New Golden Mile.
Ten narożny apartament został odnowiony w bardzo wysokim standardzie i korzysta z wielu okien zapewniających dużo światła.
Duża, w pełni wyposażona kuchnia z wyspą prowadzi do przestronnego salonu. 2 sypialnie są dobrej wielkości z wbudowanymi szafami, a główna ma bezpośredni dostęp do dużego tarasu.
Orientacja południowo-zachodnia zapewnia pełny dzień z niesamowitymi widokami na basen i morze. Obiekt Menara Beach zapewnia całodobową ochronę i kryty basen z bezpośrednim dostępem do plaży. Wiele plażowych barów / restauracji można znaleźć w obu kierunkach, a Besaya’s Tikitano znajduje się zaledwie rzut kamieniem od hotelu.
Do apartamentu przynależy podziemny parking i komórka lokatorska.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4314220

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.