Málaga, Estepona, New golden mile

 • Powierzchnia 85
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Málaga, Estepona, New golden mile

2 bedrooms Apartment for rent in New Golden Mile

Urbanizacja El Pilar
Apartament na środkowym piętrze,
Nowa Złota Mila.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, Zabudowany 85 m², Taras 10 m².
Ustawienie : Obszar handlowy, w pobliżu sklepów, w pobliżu szkół, urbanizacja.
Orientacja: południowa.
Stan : doskonały.
Basen: wspólny.
Klimatyzacja : zainstalowana klimatyzacja.
Widoki: ogród, basen.
Cechy : Zadaszony taras, Winda, Wyposażone szafy, Blisko transportu, Telewizja satelitarna, Internet fibra optica – WIFI, Marmurowe podłogi.
Umeblowanie: w pełni umeblowane.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Ogród: wspólny.
Bezpieczeństwo: kompleks z bramą, telefon wejściowy.
Parking: wspólny, prywatny.
Media : Prąd, woda pitna.
Kategoria: Domki letniskowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R2953844

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.