Olhão, Olhão, Olhão

 • Powierzchnia 128
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 230 000 EUR

9 610 EUR / m²

Olhão, Olhão, Olhão

Apartment Olhão

Nowy apartament z 2 sypialniami o powierzchni 128 m2 (powierzchnia brutto), balkonem i 2 miejscami parkingowymi w inwestycji Del Mar Waterfront w Olhão. Del Mar Waterfront to inwestycja, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu wyjątkowych wspomnień każdego dnia, z morzem jako tłem, w kontekście pełnym gastronomicznych doświadczeń i najlepszych plaż na wybrzeżu Algarve. Osiedle posiada kilka wspólnych obszarów, takich jak tereny zielone, siłownia i pięć basenów, z których cztery to baseny odkryte, basen dla dzieci i podgrzewany kryty basen, z solarium w każdym z nich. Del Mar Waterfront znajduje się w okolicy z kilkoma plażami w pobliżu, oprócz restauracji, sklepów, parków i innych usług.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Lotnisko w pobliżu
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 65980

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.