Olhão, Olhão, Olhão

 • Powierzchnia 90
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

380 000 EUR

4 223 EUR / m²

Olhão, Olhão, Olhão

Apartment Olhão

1-sypialnia, nowy, z 90 m2 (powierzchnia brutto), balkon i 1 miejsce parkingowe, w rozwoju Del Mar Waterfront, w Olhão. Featuring współczesne wykończenia, wyposażona kuchnia, duży balkon i świetna lokalizacja.The Del Mar Waterfront to rozwój, który został zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowe wspomnienia, każdego dnia, z morzem jako tłem, w kontekście pełnym doświadczeń gastronomicznych i najlepszych plaż na wybrzeżu Algarve. Rozwój ma kilka wspólnych obszarów, takich jak tereny zielone, siłownia i pięć basenów, z których cztery to baseny zewnętrzne, basen dla dzieci i podgrzewany basen kryty, z obszarem solarium w każdym z nich.The Del Mar Waterfront znajduje się w obszarze z kilkoma plażami w pobliżu oprócz restauracji, obszarów handlowych, parków i innych usług.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Lotnisko w pobliżu
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 65960

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.