Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 98
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

715 000 EUR

7 267 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Wyobraź sobie, że mieszkasz w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lizbonie. Mając Tag tuż obok. Otrzymywanie energii pierwszych promieni słońca każdego dnia. Spacerować oddychając świeżym powietrzem. Distrikt to projekt, który narodził się w sercu Parque das Nações, jednego z najbardziej tętniących życiem obszarów Lizbony.

W pobliżu znajduje się przystań jachtowa, centrum handlowe Vasco da Gama, oceanarium, restauracje, biura, supermarkety, apteki, transport publiczny, szkoły publiczne i prywatne, siłownie i kasyno.

Projekt składa się z kompleksu mieszkalno-handlowego składającego się z 4 budynków (bloki A, B, C i D), z prywatnym parkingiem, prywatnymi basenami i ogrodem.

Koncepcja projektowa Distrikt wykracza daleko poza standardy estetyczne. Projekt jest wynikiem zaangażowania w tworzenie oryginalnych, przyjemnych i funkcjonalnych przestrzeni. Został zaprojektowany tak, aby dostosować się do środowiska, miasta i ludzi. To przestrzeń, która ma wszystko, czego potrzeba do szczęśliwego życia.

A może by tak wyjść poza wyobraźnię i doświadczyć, jak to jest mieszkać w Distrikt? Teraz możesz spełnić to marzenie, odwiedzając salon wystawowy z pokojami mieszkalnymi, dostępny na stoisku sprzedaży w Avenida Fernando Pessoa Edifício Orpheu Loja 5 – n.º10E, Parque das Nações. Zaplanuj wizytę już teraz!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF30605

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.