Lisboa, Lisboa, Parque das nações

 • Powierzchnia 244
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

3 400 000 EUR

13 932 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Martinhal Residences to nowy projekt miejskich apartamentów w Parque das Nações w Lizbonie. Inwestycja ta jest najnowszą z serii luksusowych rodzinnych obiektów nagradzanej Elegant Group, właścicieli luksusowych Martinhal Hotels & Resorts.

Martinhal Residences oferuje wiele atrakcyjnych opcji przeznaczonych dla wielopokoleniowych i rodzinnych doświadczeń. Każdy apartament został szczegółowo zaprojektowany przez znanego na całym świecie portugalskiego architekta Eduardo Capinha Lopesa, aby zapewnić rodzinom najwyższy komfort.

Inwestycja obejmuje apartamenty, które będą częścią luksusowej sieci hotelowej Martinhal Hotels & Resorts i będzie oferować gwarantowaną rentowność w wysokości 3% przez okres 6 lat, z prawem do 14 dni użytkowania apartamentu rocznie. Apartamenty będą miały typologię T0 i T1. Będą one umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD.

Rezydencje Martinhal będą miały również część mieszkalną, która może opcjonalnie korzystać z usług hotelu, Service Apartments by Martinhal, takich jak kryty basen, klub dla dzieci, usługi pralnicze, między innymi.

Apartamenty te będą miały typologię T1, T3 i T4, o powierzchni od 65 do 196 mkw., z fantastycznymi balkonami i wspaniałymi widokami na rzekę. W ofercie znajduje się również wspaniały penthouse.

Nr oferty: PF31183

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.