Lisboa, Parque das Nações, Parque das nações

 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 175 000 EUR

Lisboa, Parque das Nações, Parque das nações

Apartment Lisboa Parque das nações

Apartament typu duplex z 3 sypialniami, o powierzchni 169 m2 (powierzchnia użytkowa brutto) w Torre São Rafael, w Parque das Nações, Lizbona. Garaż na 2 samochody z instalacją stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Przechowalnia.Położony przy Avenida do Índico, naprzeciwko stacji Gare do Oriente i powyżej centrum handlowego Vasco da Gama, ma dobry dostęp do głównych dróg, a także transportu publicznego: pociągu, metra i autobusu. Tylko 10 minut jazdy od lotniska Humberto Delgado Lizbona i 20 minut od centrum Lizbony. 5 minut spacerem od szpitala CUF Descobertas, a także Externato João XXIII, Colégio Pedro Arrupe, Colégio Oriente i Mariny. W Parque das Nações znajdują się również Pavilhão Altice Arena, Pavilhão do Conhecimento, Oceanário de Lisboa, a także restauracje, tereny rekreacyjne i sportowe.

Dodatkowe dane
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: 67876

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.