Lisboa, Penha de França, Penha de frança

 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

450 000 EUR

Lisboa, Penha de França, Penha de frança

Apartment Lisboa Penha de frança

Mieszkanie z 3 sypialniami z 91 m2 prywatnej powierzchni brutto, wstawione w nowym rozwoju Dom Domingos, w Penha de França, w Lizbonie. Nieruchomość jest sprzedawana devoluto, bez obciążeń lub opłat i znajduje się w budynku narożnym, w pełni zrehabilitowanym. Posiada balkon o powierzchni 4 m2.Wstawka w skonsolidowanej dzielnicy mieszkalnej, po Afonso III Avenue, bardzo blisko Calçada das Lajes, korzystających z bliskości punktów orientacyjnych miasta Lizbony, takich jak Szkoła Zawodowa Hotelarstwa i Turystyki, Narodowe Muzeum Kafelków, Santos Convent i Creative Hub of Beato.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Alarm

Nr oferty: 68514

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.