Lisboa, Lisboa, Praça de espanha

 • Powierzchnia 43
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

341 000 EUR

8 005 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Praça de espanha

Apartment Lisboa Praça de espanha

Zamieszkaj w samym sercu Lizbony, w pobliżu Praça de Espanha

To właśnie z Lizboną w naszych sercach narodził się projekt Lisboa Garden, przedsięwzięcie, które promuje swobodę chodzenia i harmonię w każdej rezydencji.

To właśnie tutaj, w sercu stolicy, znajdziesz dom zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje wymagania i komfort. W budynku wypełnionym historiami i detalami architektonicznymi, które je opowiadają, opracowaliśmy autorski projekt, który podkreśla oryginalne cechy przestrzeni, otaczając je wyrafinowaniem i oryginalnością.

Apartamenty z 1 i 2 sypialniami Obszar zewnętrzny z basenem i ogrodem Balkony i tarasy Naturalne światło Czyste i eleganckie linie Wyrafinowanie i autentyczność Ekskluzywne wykończenia

Od El Corte Inglés do Fundacji Calouste Gulbenkian, przechodząc przez nowy Park Miejski Praça de Espanha i Católica Lisbon School of Business & Economics, istnieje kilka symboli Lizbony, które łączą Twój dom z sercem Lizbony i Twoim.

Fasada odzwierciedla historię budynku, podczas gdy wnętrza mówią innowacyjnym i ponadczasowym językiem, zaprojektowanym w najdrobniejszych szczegółach i z wykończeniami, które robią różnicę. Każdy obszar budynku został skrupulatnie zaplanowany, abyś mógł w pełni wykorzystać każdy z nich.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF31435

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.