Sprzedane

Stare Miasto, Śródmieście, Pszenna

  • Powierzchnia 46
  • Piętro 5 / 6
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2020
  • Apartament Na sprzedaż

950 000 PLN

20 474 PLN / m²

Stare Miasto, Śródmieście, Pszenna

Mieszkanie inwestycyjne w Grano Residence

MIESZKANIE WAKACYJNE LUB INWESTYCYJNE

*****

Prestiżowa lokalizacja | Second home | W budynku o wysokim standardzie

LOKALIZACJA

Grano Residence znajduje się w obrębie ulic Pszennej i Żytniej, zaledwie 250 metrów od Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych zabytków Gdańska. To dziś najbardziej atrakcyjny adres oraz samo centrum najważniejszych wydarzeń́ kulturalnych i biznesowych. Dzięki lokalizacji i sukcesywnej rewitalizacji tej części miasta, wartość znajdujących się tu nieruchomości rokrocznie rośnie, podobnie jak średnie ceny osiągane z najmu.

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI

Kompleks Grano na Wyspie Spichrzów, to zwycięzca w konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI w”. Inwestycja z 2020 roku połączyła nowoczesną architekturę z bogatą historią. Wnętrze budynku nawiązuje do stylu art déco. Za projekt architektoniczny obiektu jak i wnętrz odpowiadała znana pracownia KD Kozikowski Design.
Mieszkanie o pow. 46,4 m2 w skład którego wchodzą:
Salon z aneksem – 22,2 m2
Pokój – 13,2m2
Łazienka – 4,3 m2
Przedpokój – 6,7 m2

STANDARD

Mieszkanie w stanie deweloperskim.
Do mieszkania przynależy: miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska o powierzchni 3,70 m2.

W ofercie na sprzedaż również mieszkanie o powierzchni 47,9 m2.

Jest możliwość złożenia zlecenia wykończenia mieszkania „pod klucz” oraz podpisania umowy najmu mieszkania z operatorem.

Zapraszam na prezentację.
Dodatkowe dane
  • Winda: Tak
Lokalizacja

Śródmieście

Śródmieście to dzielnica, której część stanowi najbardziej reprezentacyjny fragment Gdańska. Spośród innych dzielnic Śródmieście wyróżnia się bogactwem obiektów o randze dziedzictwa kulturowego, a duże znaczenie dla rozwoju dzisiejszego Śródmieścia miało na przestrzeni wieków nadwodne położenie. Martwa Wisła, Stara Motława, Nowa Motława, tzw. Opływ Motławy, Kanał Raduni i Kanał Na Stępce przez stulecia przyciągały zakłady rzemieślnicze i przemysłowe, a woda pracowała dla Gdańska oraz stanowiła system obronny. Dzisiaj oznaką zmieniającego się sposobu wykorzystania wód są powstające w Śródmieściu mariny, przystanie oraz przystanki tramwaju wodnego. Ku radości mieszkańców i turystów, woda zyskuje charakter rekreacyjny. Śródmieście, o powierzchni 5,65 km kwadratowego, tworzy jedenaście historycznych jednostek, a każda z nich ma nieco inny koloryt.

Nr oferty: 839894

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.