Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

2 600 EUR / tyg.

24 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

Apartament z 2 sypialniami położony w sercu Puerto Banus. W wyjątkowym kompleksie w tej okolicy ze względu na jego części wspólne. Rozległe tereny zielone, wypielęgnowane ogrody, 3 wspólne baseny, w tym jeden dla dzieci, oraz korty tenisowe. Do plaży, centrów handlowych, sklepów i kin można dojść pieszo. Puerto Banus oferuje również szeroki wybór śródziemnomorskich i międzynarodowych restauracji. Do Marbelli i jej starego miasta można dojechać samochodem w ciągu 8 minut lub wybrać się na spacer wzdłuż promenady. Apartament jest doskonale wyposażony, składa się z pokoju dziennego z wyjściem na taras z widokiem na ogród. Główna sypialnia ma duże szafy i posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Duża kuchnia z pralnią. Klimatyzacja w całym apartamencie i 1 miejsce w garażu. Kompleks posiada 24-godzinną ochronę.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3266323

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.