Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 130
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 500 EUR / tyg.

12 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Penthouse for rent in Puerto Banús

Terrazas de Banus – Nieruchomość do wynajęcia na wakacje.
Ten dwupoziomowy penthouse znajduje się w centrum Puerto Banus. Apartament posiada 3 sypialnie i 3 łazienki. Dwie sypialnie znajdują się na poziomie wejściowym, jak również jadalnia, salon i kuchnia. Na tym piętrze znajduje się taras od strony zachodniej z pięknym widokiem na morze i ogród. Na górnym poziomie znajduje się kolejna sypialnia i łazienka z ogromnym tarasem. Taras znajduje się wokół całego mieszkania, od południa do zachodu, z widokiem na morze i ogród. Urbanizacja jest ogrodzona z 24-godzinną ochroną, posiada 3 baseny i paddel tenisowy. Jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Wszystkie udogodnienia znajdują się w odległości krótkiego spaceru. Fantastyczne miejsce na wakacje. Wszystkie sypialnie wyposażone są w telewizję i WIFI.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3052648

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.