Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 50
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

750 EUR / tyg.

15 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

One bedroom Apartment for rent in Puerto Banús

Wspaniały apartament z jedną sypialnią, jasny, z dwoma dużymi tarasami, główny w salonie, a drugi w głównej sypialni.
Dom posiada elektryczne żaluzje, klimatyzację w salonie i sypialni, dźwiękoszczelne okna przesuwne, wyposażone szafy, światłowodowy internet. W pokoju dziennym znajduje się rozkładana sofa, która może pomieścić dwie dodatkowe osoby.
Łazienka jest odnowiona, a kuchnia będzie odnowiona i zupełnie nowa mniej więcej na początku czerwca.
Kompleks wyróżnia się typowym andaluzyjskim stylem budowy, posiada wspólny basen, concierge w samym budynku, windę, rustykalne i przytulne wewnętrzne patio.
W okolicy znajdują się restauracje, sklepy, supermarkety i zaledwie 7 minut spacerem od centrum Puerto Banus i jego fantastycznych plaż i promenady.
W salonie znajduje się rozkładana sofa, która może pomieścić dwie dodatkowe osoby.
Wspaniała okazja w tej okolicy!

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3638867

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.