Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 140
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

2 300 EUR / tyg.

17 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

3 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

WSPANIAŁY APARTAMENT W PIERWSZEJ LINII BRZEGOWEJ NA SPRZEDAŻ I WYNAJEM W MARINA PUERTO BANUS
Ten luksusowy, nowoczesny i przestronny apartament z 2 łóżkami znajduje się w pierwszej linii portu w Puerto Banus. Jest to jedna z najlepszych lokalizacji w porcie ze względu na fantastyczny, otwarty widok na morze i mola/jachty z tarasu od strony południowej. Apartament został wyremontowany i odnowiony, składa się z 2 sypialni, małego pokoju (obecnie używanego jako biuro) i 2 łazienek. Dwie sypialnie mają podwójne łóżko i łazienkę. Mieszkanie jest idealne dla tych, którzy chcą być blisko restauracji, najlepszych sklepów w okolicy, plaży i życia nocnego. Meble wliczone w cenę sprzedaży. W apartamencie znajduje się WIFI.
Wspaniała nieruchomość na sprzedaż w Puerto Banus – Marbella – Costa del Sol – Andaluzja – Hiszpania.

Nr oferty: R2429237

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.