Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 171
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

3 000 EUR / tyg.

18 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for rent in Puerto Banús

Wyjątkowy, luksusowy apartament z dwiema sypialniami i łazienką, położony w obrębie strzeżonej przez 24 godziny społeczności Malibu. Ten wspaniały apartament wakacyjny, zwrócony w kierunku południowym, oferuje mnóstwo światła i składa się z: prywatnego holu windowego prowadzącego do obszernego głównego holu wejściowego z łazienką dla gości i dostępem do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i sypialni. Główny taras zarówno pokryte i ciesząc się niesamowite widoki na morze i jest z widokiem na piękne ogrody tropikalne i baseny (jeden podgrzewany basen okrążenie i jeden basen morski free form). Prywatny parking w garażu na dwa samochody, a wspólnota posiada najnowocześniejszy GYM z dwoma jacuzzi, sauną i łaźnią parową. Dostępny do wynajęcia na wakacje na tydzień. Prosimy pytać o dostępność, zalecane są wczesne rezerwacje.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R2563613

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.