Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 138
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

690 000 EUR

5 000 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

2 bedrooms Apartment for sale in Puerto Banús

garaż opcjonalnie za 50.000 więcej
Apartament na średnim piętrze, Puerto Banús, Costa del Sol.
2 Sypialnie, 2 Łazienki, 138 m², Taras 10 m².
Ustawienie : Obszar handlowy, Przy plaży, Port, Blisko do portu, Blisko do sklepów, Blisko do morza, Blisko do szkół, Marina, Blisko do przystani.
Orientacja : południowa, południowo-zachodnia.
Stan: doskonały, niedawno odnowiony.
Kontrola parametrów klimatycznych : Klimatyzacja, gorąca klimatyzacja, zimna klimatyzacja.
Widoki: morze, port.
Cechy : Zadaszony taras, winda, wbudowane szafy, prywatny taras, ADSL / WIFI.
Umeblowanie: opcjonalne.
Kuchnia: w pełni wyposażona.
Parking : podziemny, garaż, zadaszony, prywatny.
Kategoria : Odsprzedaż.

Dodatkowe dane
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4069480

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.