Andalusia, Málaga, Puerto banús

 • Powierzchnia 400
 • Pokoje 5
 • Apartament Na sprzedaż

3 800 000 EUR

9 500 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Puerto banús

5 bedrooms Penthouse for sale in Puerto Banús

Ekskluzywny Duplex Penthouse w ekskluzywnej urbanizacji Playas del Duque, z 5 sypialniami i 4 łazienkami. Na parterze mamy duży salon z dostępem do dużego tarasu z porannym słońcem i naprawdę fantastycznym widokiem na Puerto Banus i morze. Główna sypialnia to duży apartament z garderobą i dużą zewnętrzną łazienką; Również na tym piętrze znajduje się druga sypialnia z łazienką. Przy wejściu znajduje się wyposażona i przyjemna kuchnia. Wchodzimy na górę i znajdujemy kolejny wspaniały obszar z trzema sypialniami, jedna z nich z łazienką. To piętro cieszy się również ogromnym i wspaniałym prywatnym tarasem, aby cieszyć się życiem w tej ekskluzywnej urbanizacji Puerto Banus. Urbanizacja ma bezpośredni dostęp do plaży. Ogrody urbanizacji są wspaniałe i zdobyły nagrodę Landscaping przyznaną kilka lat temu, ogród ma ponad 30.000m2 z dojrzałymi lasami sosnowymi i wielką różnorodnością krzewów i flory, rozmieszczonych między strumieniem i stawem. Wspaniały ogród cieszy się 3 basenami, 2 restauracjami dla właścicieli. Doskonała urbanizacja z Concierge i Security 24h. Koniecznie zobacz.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: R4148584

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.