Quarteira, Quarteira, Quarteira

 • Powierzchnia 109
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

799 000 EUR

7 331 EUR / m²

Quarteira, Quarteira, Quarteira

Apartment Loulé Quarteira

Apartament z 1 sypialnią, 122 m2 (powierzchnia brutto), 33 m2 taras i jedno miejsce postojowe w garażu w zamkniętym kondominium w Vilamoura, Algarve. Apartament składa się z dużego salonu, sypialni, pełnej łazienki i wyposażonej kuchni. Kondominium posiada wspólny basen i ogród.Apartament znajduje się w centrum Vilamoura, w pobliżu kilku pól golfowych, sklepów i restauracji, 2 minuty spacerem od Vilamoura Marina i plaży Falésia, 5 minut jazdy od Dom Pedro Millennium Golf Course, 10 minut od Vilamoura International School, Vilamoura Equestrian Centre i AQUASHOW Waterpark. 30 minut od lotniska w Faro i 2 godziny i 30 minut od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 71049

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.