Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Quinta da beloura

 • Powierzchnia 203
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 150 000 EUR

5 666 EUR / m²

Sintra, Sintra (santa Maria e São Miguel, São Martinho e São Pedro de Penaferrim), Quinta da beloura

Apartment Sintra Quinta da beloura

Ten wyjątkowy apartament, położony w prestiżowej dzielnicy Beloura w Sintrze, jest prawdziwym arcydziełem elegancji i komfortu. Składa się z czterech sypialni o dużej powierzchni i oferuje przytulną przestrzeń dla całej rodziny.
Apartament składa się z następujących pomieszczeń:
– Hol wejściowy
– Pokój dzienny i jadalnia
– Kuchnia
– 4 apartamenty
– Łazienka socjalna
– Taras
– Trzy miejsca parkingowe
– Powierzchnia magazynowa około 30 mkw

Jedną z głównych atrakcji tego apartamentu jest wspaniały taras, prawdziwa przystań na świeżym powietrzu, gdzie można cieszyć się chwilami spokoju. Taras zaprasza do wspólnych chwil, tworząc harmonijną przestrzeń między naturą a wnętrzem.

Ten apartament znajduje się w prestiżowym kondominium, w którym mieszkańcy mają przywilej dzielenia starannie pielęgnowanego ogrodu i fantastycznego basenu, które zachęcają do chwil wypoczynku i relaksu.

Poza tym lokalizacja jest po prostu wysublimowana. Położony w urokliwej okolicy Beloura, apartament ten umożliwia łatwy dostęp do wybranych sklepów i wyrafinowanych lokalnych firm, takich jak supermarket El Cor, El Corte Inglés. Bliskość renomowanych międzynarodowych szkół jest zaletą dla rodzin, które cenią sobie wysokiej jakości edukację dla swoich dzieci.

Zaledwie dziesięć minut drogi stąd znajduje się oszałamiające nadmorskie miasto Cascais, znane ze swojej elegancji i naturalnego piękna. Bliskość oceanu oferuje wyjątkowy styl życia, umożliwiając płynne przejście między relaksem na wspaniałych plażach a wyrafinowaniem miejskiego życia.

To wyjątkowa okazja, aby żyć stylowo, w otoczeniu, które łączy w sobie luksus, naturę i wygodę w wyjątkowy sposób.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF31258

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.