Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 163
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

550 000 EUR

3 375 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

3 bedrooms Apartment for sale in San Pedro de Alcántara

San Pedro, 20 metrów od morza.
Apartament w San Pedro, tuż przy brzegu morza
Przestronny, oryginalnie 3 sypialnie.
2 łazienki.
Kuchnia z pomieszczeniem gospodarczym, kuchnia jak nowa.
Duży salon z wyjściem na taras, z widokiem na morze. Orientacja południowa, południowo-zachodnia,
Fantastyczny garaż z pomieszczeniem magazynowym obok, wszystko razem
Istnieje możliwość studiowania hipoteki przez nasz zespół specjalizujący się w finansowaniu, całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań.
Kiedy go kupisz, zaproszę cię do Alabardero Beach Club, aby zjeść i świętować, aby zostawić ci lepszy smak w ustach. Dobre oferty powinny być świętowane
Na co czekasz, bądź pierwszym, który odwiedzi i kupi.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4232941

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.