Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 2
 • Apartament Na wynajem

1 155 EUR / tyg.

10 EUR / m²

Málaga, Marbella, san pedro de alcántara

2 bedrooms Ground Floor Apartment for rent in San Pedro de Alcántara

CENA WYWOŁAWCZA 1.120 EURO/TYDZIEŃ.
Piękny wynajem krótkoterminowy w San Pedro Alcantara, dostępny od 13 maja.
Zarezerwowane między 28 lipca – 17 sierpnia.
400 metrów od plaży San Pedro.
150 metrów od siłowni THE I/O i Padel and Tennis Club Nueva Alcantara.
Witamy w San Pedro Beach, Marbella, uroczym miasteczku położonym w sercu Costa del Sol.
Tutaj masz okazję wynająć rzadki klejnot – przestronny apartament na parterze z dwoma sypialniami en-suite z zupełnie nową kuchnią, elegancko odnowioną i w pełni wyposażoną, w zamkniętej urbanizacji, położony zaledwie 400 metrów od oszałamiającej plaży San Pedro.
Z przestronnego tarasu można cieszyć się widokiem na basen, posiłkami i relaksem z łatwym dostępem do pięknej strefy basenowej.
Cena:
Maj: 160 euro/noc
Czerwiec: 165 euro/noc
Lipiec: 230 euro/noc
Sierpień: 230 euro/nocleg
Wrzesień: 200 euro/nocleg

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4295866

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.