Lisboa, Santa Maria Maior, Santa maria maior

 • Powierzchnia 86
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

710 000 EUR

8 256 EUR / m²

Lisboa, Santa Maria Maior, Santa maria maior

Apartment Lisboa Santa maria maior

Apartament z 2 sypialniami, nowy, o powierzchni 86 m2 (powierzchnia brutto), z balkonem, w projekcie Conceição 123, w centrum Lizbony. Conceição 123 znajduje się wśród budynków Pombaline w centrum Lizbony, gdzie miejskie życie stolicy spotyka się z wielowiekową architekturą starannie zachowaną przez lata. Jest to projekt, który odnawia tradycyjny budynek w sercu Lizbony, zachowując jego dziedzictwo, jednocześnie dając mu nowe życie jako współczesna struktura. Położone dogodnie w centrum turystycznej dzielnicy Lizbony, apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnym miejskim życiu z przemyślanymi akcentami, aby pomieścić podwójne zastosowanie jako produkt wynajmu dla turystów. Wszystkie apartamenty mają wysokiej jakości wykończenia, są w pełni wyposażone i zawierają architektoniczny styl znanego architekta ADOC. Apartamenty w Conceição 123 kwalifikują się do Złotej Wizy z 5-letnim stałym dochodem, zarządzanej przez Lisbon Service Apartments. Conceição 123 znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Baixa Chiado, terminalu rejsowego w Lizbonie i dzielnicy Cais do Sodré, korzystając z bliskości głównych atrakcji turystycznych, restauracji, nocnych lokali, zabytków i muzeów w okolicy.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 67630

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.