Seixal, Seixal, Arrentela E Aldeia De Paio Pires, Seixal, arrentela e aldeia de paio pires

 • Powierzchnia 126
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

634 000 EUR

5 032 EUR / m²

Seixal, Seixal, Arrentela E Aldeia De Paio Pires, Seixal, arrentela e aldeia de paio pires

Apartment Seixal Seixal, arrentela e aldeia de paio pires

Apartament z 3 sypialniami o powierzchni 126 m2, zupełnie nowy, z 2 miejscami parkingowymi i 3 balkonami o powierzchni 12, 5 i 1 m2, w Colina do Outeiro, nowoczesnej i eleganckiej zamkniętej społeczności, charakteryzującej się atmosferą kurortu i współczesną architekturą o dużych powierzchniach i dużej ilości naturalnego światła, zaprojektowanej przez renomowane studio architektoniczne S+A, w Seixal. W tej nowej zamkniętej społeczności będzie można również korzystać z innych udogodnień, takich jak parkingi dla samochodów i rowerów, przechowalnia, siłownia, plac zabaw dla dzieci, boisko, ogrody i wspólny basen. Colina do Outeiro, z 14-kilometrowym wybrzeżem, jest idealnym wyborem dla osób poszukujących spokojnego życia, bezpieczeństwa, komfortu i jakości w bliskim kontakcie z naturą, zaledwie kilka minut od Lizbony.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 60603

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.