Lisboa, Lisboa, Sete rios

 • Powierzchnia 85
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

767 000 EUR

9 024 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Sete rios

Apartment Lisboa Sete rios

Villas do Carmo, uważane za kamień milowy na lizbońskim rynku nieruchomości, jest synonimem najwyższej jakości życia, nowoczesności, ekskluzywności, wyrafinowania i niezrównanej centralnej lokalizacji. Kondominium, w którym można znaleźć od kawalerek do czterech sypialni, znajduje się w samym sercu Lizbony, pomiędzy Sete Rios i Praça de Espanha, a jego lokalizacja w obszarze o ograniczonym dostępie, przy cichej ulicy, chroni mieszkańców przed zgiełkiem miasta. Ponadto, bezpieczeństwo i prywatność są również wzmocnione, ponieważ całe osiedle jest otoczone barierami fizycznymi i zasłonami roślinnymi, a także posiada system monitoringu wideo. Obiekty wspólne i tereny zielone są dostępne ze wszystkich budynków. Również garaże zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i ochronie, z elektronicznie sterowanym wjazdem i kontrolowanymi wejściami.Mieszkania w czterech budynkach wchodzących w skład osiedla – Villa dos Arcos, Villa Jardim, Villa da Fonte i Villa Pombal – charakteryzują się luksusowym wykończeniem i najlepszym wyposażeniem, przestronnymi pomieszczeniami, jasnymi przestrzeniami i panoramicznymi balkonami, które uprzywilejowują bardzo szczególną relację z terenami zewnętrznymi.Otoczone terenami zielonymi i rekreacyjnymi, rozwiązania w zakresie odnowy biologicznej i pielęgnacji ciała są również atrakcją, z ofertą niezwykłego zestawu wyposażenia, od krytych i odkrytych basenów, siłowni, Spa i sauny.Dzięki południowemu położeniu na wzgórzu i doskonałej ekspozycji słonecznej, kondominium Villas do Carmo oferuje czysty i kosmopolityczny widok na panoramę Lizbony, a na zachodzie na zielone tereny Parku Leśnego Monsanto, do którego jest bardzo blisko.Jego lokalizacja nie mogłaby być bardziej centralna. Villas do Carmo znajduje się bardzo blisko Eixo Norte-Sul, jednej z głównych sieci dróg w Lizbonie, oraz środków transportu publicznego. Villa Pombal składa się z 50 apartamentów rozmieszczonych na siedmiu piętrach, od 1 do 3 sypialni, o łącznej powierzchni brutto między 53 m2 a 196 m2, większość z balkonami, a niektóre z tarasami. Wszystkie apartamenty w budynku posiadają miejsca parkingowe i komórki lokatorskie.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF25259

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.