Wynajęte

Praga-Północ, Praga, Stalowa

 • Powierzchnia 38
 • Piętro 2 / 5
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na wynajem

2 400 PLN

62 PLN / m²

Praga-Północ, Praga, Stalowa

Klimatyczne, nowe mieszkanie na Starej Pradze

ŚLICZNE MIESZKANIE W NOWEJ INWESTYCJI

To urocze mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowej inwestycji przy ulicy Stalowej. 
Na ponad 38 mkw znajduje się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia oraz duża łazienka. Ogromnym atutem mieszkania jest sześciometrowy, ustawny balkon, który w naturalny sposób powiększa przestrzeń mieszkalną. 
Wysokiej jakości materiały, które zostały użyte do wykończenia mieszkania – dębowa podłoga, betonowe płytki, drewniane meble, sprawiają, że mieszkanie jest wygodne i przytulne. Dodatkowo klimat Starej Pragi przenika do tego nowoczesnego kompleksu. Dziedziniec i patio, które są do dyspozycji mieszkańców są bardzo ciekawie zaaranżowane.

Najemca ponosi koszty związane z indywidualnym użyciem mediów – prąd, woda.

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja

Praga-Północ

Praga Północ położona jest po prawej stronie Wisły, sąsiaduje od południa z Pragą Południe , od północy z Białołęką. Praga Północ, przede wszystkim charakteryzuje się, ocalałą podczas II wojny światowej, zabudową. Cieszy oko nie tylko mieszkańców, ale i turystów, którzy odkrywają dawną Warszawę przechadzając się uliczkami. Osią dzielnicy jest ulica Targowa, wzdłuż której znajdują się zabytkowe kamieniczki jeszcze z XIX wieku. Na Targowej mieści się najstarszy dom mieszkalny, w którym obecnie siedzibę ma Muzeum Warszawskiej Pragi i Bazar Różyckiego.

Nr oferty: 247818

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.