Gdynia, Śródmieście, Stefana Żeromskiego

 • Powierzchnia 45
 • Piętro 3 / 4
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

849 000 PLN

18 938 PLN / m²

Gdynia, Śródmieście, Stefana Żeromskiego

Nowy apartamentowiec w Śródmieściu Gdyni

MIESZKANIE W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI – BLISKO MORZA, PLAŻY I CENTRUM

Gdynia Śródmieście | Żeromskiego 7 | 2 pokoje | Unikalny rozkład | Antresola | Balkon | Miejsce postojowe dla niepełnosprawnych

*****

OPIS INWESTYCJI:

Inwestycja Żeromskiego 7 znajduje się w Śródmieściu, ul. Żeromskiego 7 (0.9 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.
Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.
Cały projekt składa się z 77 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Aktualnie w inwestycji Żeromskiego 7 w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 101 metrów kwadratowych.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:

Mieszkanie położone na 3 piętrze – 4 piętrowego budynku składa się z:
* salonu z aneksem kuchennym 26,83 m2,
* łazienki 4,21 m2,
* antresoli 12,79 m2,
* balkonu – 3,43 m2.

LOKALIZACJA:

Inwestycja położona w samym centrum Gdyni, gdzie łączą się morskie tradycje i miejski tryb życia. Lokalizacja jest niewątpliwym atutem tej inwestycji. Blisko morza, plaży i centrum. W sąsiedztwie Waterfrontu, Sea Towers, Yacht Parku. W bliskiej odległości znajdują się kluby muzyczne, kawiarnie, restauracje, reprezentacyjna ulica Świętojańska, Gdyńskie Centrum Filmowe, Teatr Muzyczny i gdyńska marina. Inwestycja doskonale wpisuje się w koncepcję nowego Śródmieścia Morskiego Gdyni-Sea City.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Do mieszkania przynależy miejsce postojowe dla niepełnosprawnych (1,5 miejsca) dodatkowo płatne 60 000 pln.

Zapraszam na prezentację!

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Parking podziemny: 1
 • Winda: Tak
Lokalizacja
gdynia-srodmiescie

Śródmieście

Gdynia Śródmieście to centralna dzielnica miasta. Początkowo teren był wsią rolniczo-rybacką, żeby na początku XX wieku nabrać charakteru wioski letniskowej. Prawdziwy rozwój nastąpił po roku 1920, kiedy w ramach ustaleń traktatu wersalskiego Polsce przyznano dostęp do wybrzeża morskiego, a następnie została podjęta decyzja o rozpoczęciu budowy portu. Ogromna inwestycja była dziełem inż. Tadeusza Wendy, który port zaprojektował i zbudował oraz Eugeniusza Kwiatkowskiego – ówczesnego ministra przemysłu i handlu.

Nr oferty: 824845

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Filip Olszewski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.