Mokotów, Mokotów Dolny, Sułkowicka

 • Powierzchnia 128
 • Piętro 3 / 6
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 920 000 PLN

15 000 PLN / m²

Mokotów, Mokotów Dolny, Sułkowicka

Luksusowy apartament w Belvedere Residence. Budynek z basenem, spa, fitness.

For information in English please scroll down.

Do dyspozycji mieszkańców jest piękny basen wzorowany na rzymskich termach, spa, siłownia, restauracja, kawiarnia. Całodobowa recepcja z usługą consierge. Budynek wzorowany na hotelu Ritz w Paryżu, z pięknymi schodami wewnętrznymi i niezwykłym wystrojem.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:
Apartament o pow. 128 m2 skład się z:
– pięknego przestrzennego salonu z otwartą kuchnią,
– 2 sypialni, 
– pokoju łazienkowego,
– toalety,
– pomieszczenia gospodarczego.
W budynku znajduje się klimatyzacja i piękny basen.

LOKALIZACJA:
Belvedere Residence to ceniona inwestycja położona w okolicy ambasad, budynków rządowych, hoteli, Parku Łazienkowskiego.

DODATKOWE INFORMACJE:
Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe, każde płatne dodatkowo po 60 tys. zł za miejsce.

Serdecznie zapraszam na prezentacje !

Kontakt: Edyta 796 004 715

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo Joanna Czapska nr licencji 4585. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń Sprzedających

—————————————————-

LUXURIOUS APARTMENT LOCATED IN THE BELVEDERE RESIDENCE. BUILDING OWNS PRIVATE SWIMMING POOL, SPA AND GYM.

Available for the residents are marvelous swimming pool inspiried by ancient Roman Baths, spa, gym, restaurant and cafe. There is all day reception. The architecture of building is influenced by Hotel Ritz in Paris, with extraordinary staircase and outstanding interior design.

CURRENT LAYOUT:

Apartment wit an area of 128 m2 consists:
– spacious living room with open kitchen,
– 2 bedrooms,
– master bathroom,
– powder room,
– storage room.

LOCATION:

Belvedere Residence is highly valuated investment situated in closeness of emassies, government buildings, hotels and Royal Lazienki Park.

ADDITIONAL INFO:

To apartment belongs two parking spots. Whole building is air-conditioned.

Sincerly welcome for a presentation!

CONTACT Edyta 796 004 715

Broker responsible Joanna Czapska (proffesional license No. 4585)

Outlined above proposal is not a commercial offer for the purposes of the law but is invormative. All data relating to real estate was obtained on the basis statement of the Seller.

Dodatkowe dane
 • Balkon: 1
 • Parking podziemny: 2
 • Domofon: Tak
 • Ochrona: Tak
 • Winda: Tak
 • Stan: bardzo dobry
Lokalizacja

Dolny Mokotów

Dolny Mokotów leży poniżej skarpy, w otulinie Wisły, często nazywany jest Koroną Skarpy. Początkowo były to tereny folwarczne, dopóki Król Stanisław August Poniatowski nie założył tu zespołu pałacowo-ogrodowego, tworząc tu przepiękne zielone parki i pałace skąpane w zieleni ogrodów. Kontynuowano budowanie domów robotniczych i luksusowych willi, np. wzdłuż ulicy Belwederskiej. Centrum Dolnego Mokotowa wyznacza Park Królewski – Łazienki, który zachwyca o każdej porze roku. Obecnie Dolny Mokotów to przede wszystkim zabudowa lat 50., która charakteryzuje się niskimi kamieniczkami ze spadzistymi dachami. Pomiędzy budynkami usytuowane są zielone skwerki i parki.

Nr oferty: 428883

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.