Sprzedane

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice

 • Powierzchnia 98
 • Piętro 2 / 3
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2009
 • Apartament Na sprzedaż

950 000 PLN

Warszawa, Ochota, Szczęśliwice

APARTAMENT PRZY PARKU SZCZĘŚLIWICKIM

ELEGANCKI APARTAMENT NA ZAMKNIĘTYM, CHRONIONYM OSIEDLU, W BEZPOŚREDNIM SĄSIEDZTWIE PARKU SZCZĘŚLIWICKIEGO 
Klimatyczny apartament o powierzchni 98,43 mkw. mieści się na drugim piętrze na prestiżowym osiedlu Feliz Residance w bliskiej odległości Parku Szczęśliwieckiego – oazy spokoju i zieleni. Apartament został urządzony ze smakiem z wysokiej jakości materiałów w klasycznej aranżacji. Składa się z dużego salonu, otwartego aneksu kuchennego, master bedroom połączonego z pokojem kąpielowym, gabinetu (bądź drugiej sypialni) oraz łazienki z prysznicem. Dodatkowo z sypialną połączony jest zaciszny balkon roztaczający widok na okolicę.

UKŁAD APARTAMENTU:

– hall 10,90 m
– salon 28,30 m
– aneks kuchenny 8,70 m
– łazienka dla gości 4,36 m
– łazienka 5,96 m
– garderoba 1,45 m
– master bedroom 22,67 m
– gabinet ( sypialnia nr 2) 15,89 m
– balkon 8,70 m

DODATKOWE INFORMACJE:

Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 4,07 m w cenie 50 tys. Feliz Residance to zamknięte osiedle z 24-godzinną ochroną i recepcją z windą.

Bliskość Parku Szczęśliwickiego zaspokoi zarówno zwolenników aktywnego wypoczynku, rodziny z małymi pociechami jak i da wytchnienie osobom poszukującym ciszy i spokoju w otoczeni zieleni.

LOKALIZACJA INWESTYCJI FELIZ RESIDENCE

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielka i zarazem niezwykle przyjazna mieszkańcom lokalizacja. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna architektura. W okolice Parku Szczęśliwickiego zlokalizowane są zamknięte, prestiżowe osiedla wpisujące się w otoczenie niskiej zabudowy, wśród nich Feliz Residance.
Komunikacja
W odległości 150 metrów od inwestycji Feliz Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PRZY PARKU 01.
Edukacja
W najbliższej okolicy inwestycji Feliz Residence znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Warsaw Study Centre (Ochota) w odległości 200 m, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w odległości 400 m, Przedszkole Motylek 3 w odległości 450 m.
Opieka medyczna
Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m ANPOL Andrzej Polański, Ryszard Polański Sp.j, w odległości 150 m Przy Parku. Apteka, w odległości 150 m Amer Dental. Klinika stomatologiczna.
Sklepy i usługi
W okolicy znajdują się sklepy: Rynek Włodarzy w odległości 150 m, Agito S.A. w odległości 450 m, Estyl.pl – Sklep fryzjerski w odległości 450 m.
Sport
W odległości niecałych 200 m od osiedla  okolicy inwestycji znajduje się: Park Szczęśliwicki, klub fitness oraz boisko piłkarskie.

Lokalizacja

Ochota

Jest to jedna z mniejszych dzielnic, otoczona przez Śródmieście, Wolę, Włochy i Mokotów. Jej nazwa pochodzi od zabytkowej karczmy „Ochota” wzniesionej po 1831 r. u zbiegu ulic Grójeckiej i Kaliskiej. Ochota była dzielnicą, która od początku bardzo szybko się rozwijała. W 1886 r. powstała stacja filtrów, w okresie międzywojnia powstały słynne Staszica i Lubeckiego, które do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, ze względu za zachowaną architekturę.

Nr oferty: 887888

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.