Sprzedane

Warszawa, Mokotów, Tadeusza Rejtana

 • Powierzchnia 92
 • Piętro 4 / 4
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 1935
 • Apartament Na sprzedaż

1 100 000 PLN

12 022 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Tadeusza Rejtana

Mieszkanie w modernistycznej kamienicy Mokotów

GÓRNY MOKTÓW | MODERNISTYCZNA KAMIENICA Z LAT 30

Ulica Tadeusza Rejtana położona jest na Starym Mokotowie pomiędzy Puławską a Starościńską, zorientowana w kierunku wschód-zachód. Jej jedyną przecznicą jest ul. Sandomierska.

Ulica została nazwana na cześć Tadeusza Rejtana, posła ziemi nowogródzkiej na Sejm rozbiorowy, znanego z próby zagrodzenia posłom wyjścia z sali obrad. W okresie okupacji (od 30 lipca 1943 do 17 stycznia 1945) ulica nosiła nazwę Gaertnerstrasse (Ogrodników).

Kamienica należy do jednej z niewielu przykładów modernistycznej architektury warszawskiej lat trzydziestych: wysokie kondygnacje – sufity powyżej 3 m, kamienna klatka schodowa czy zachowane elementy stolarki, ale też obnaża zaniechania w pracach remontowo – budowlanych na terenie miasta.

DWUSTRONNE MIESZKANIE | FUNKCJONALNY ROZKŁAD | PRZESTRONNE

To ponad dziewięćdziesięciometrowe mieszkanie podzielone jest na trzy przestronne pokoje, kuchnię, toaletę oraz łazienkę. Mieszkanie jest dwustronne z ekspozycją południowo – północną. Wysokie czwarte piętro sprawia, ze jesteśmy ponad konarami drzew.
Dwa pokoje w części południowej połączone są szerokim drzwiami. Kuchnia oraz pokój z uroczym balkonem znajdują się na drugiej osi mieszkania.
Jest to jedno z tych mieszkań, w których czuć przestrzeń. 

Obecnie mieszkanie pełni funkcję biurową. Wymaga odświeżenia i adaptacji.
W budynku nie ma windy.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Stan: do adaptacji

Nr oferty: 654295

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.