Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 120
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 200 000 EUR

10 000 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Penthouse for sale in The Golden Mile

Położony naprzeciwko hotelu PUENTO ROMANO oraz w niewielkiej odległości od morza i promenady ZŁOTEGO MILE.
Osiedle znajduje się w doskonałej lokalizacji. Zaledwie kilka minut od centrum Marbelli i kilka minut od Puerto Banús. Idealne miejsce, aby cieszyć się plażą i pięknem okolicy w spokojnej i przyjemnej lokalizacji.
Apartament został zaprojektowany z maksymalną wydajnością energetyczną, aby promować mądre wykorzystanie energii i zminimalizować zużycie, co oznacza, że oprócz dbania o środowisko naturalne optymalizujemy i osiągamy jakość i komfort klimatyczny w nieruchomości.
W domu znajdują się 3 pełnowymiarowe sypialnie z 3 łazienkami, wszystkie z bezpośrednim dostępem do tarasu. Dom jest duplex penthouse i ma powierzchnię 121 m2 i kilka tarasów o łącznej powierzchni 120 m2. Dom jest nowocześnie umeblowany i posiada telewizję satelitarną w salonie i głównej sypialni. Jest też alarm, klimatyzacja zimna i ciepła oraz szybkie łącze internetowe. Zadaszony taras jest nowocześnie urządzony i ma piękny widok na ogród, morze i słynną górę Marbella, La Concha.
Jest podziemny parking, gdzie jest miejsce na 2 samochody. Dalej w projekcie jest jaskiniowy wspólny basen z nocnym oświetleniem i słoną wodą, siłownia i kort tenisowy z wiosłami. Nieruchomość ma ponad 1500 m2 pięknych ogrodów krajobrazowych, z dużym wspólnym sundeckiem.
WSPÓLNE OBSZARY ZAPROJEKTOWANE TAK, ABY W PEŁNI CIESZYĆ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ
– Basen typu infinity z oświetleniem nocnym i chlorowaniem słoną wodą
– W pełni wyposażona siłownia
– Kort tenisowy
– Parking dla rowerów
– Duży wspólny taras słoneczny
– Ponad 1,500 m2 ogrodów krajobrazowych
OZNACZENIE
Złota Mila” Marbelli zaczyna się na zachodnim krańcu miasta Marbella i ciągnie się przez około pięć kilometrów, aż do miejsca tuż przed Puerto Banús. Niektóre z wczesnych droższych hoteli znajdują się w tej okolicy, jak np. Marbella Club Hotel i Puente Romano Resort.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R3611105

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.