Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 160
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

895 000 EUR

5 594 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in The Golden Mile

APARTAMENT NA SPRZEDAŻ W LA QUINTA DEL VIRREY, MARBELLA GOLDEN MILE
Ten zamknięty kompleks z zaledwie 20 mieszkaniami znajduje się około 1 km od plaży w Marbelli i oferuje duży basen dla dorosłych oraz jeden dla dzieci, a także ogrody krajobrazowe. Mieszkanie zostało całkowicie odnowione, nadając mu skandynawski i ciepły charakter o najwyższych standardach jakości. Ma powierzchnię 212 m2, w tym 49 m2 tarasów. Ma otwartą koncepcję salonu z jadalnią i kuchnią, która doskonale łączy te trzy przestrzenie. Pięknie zaprojektowana kuchnia jest w pełni wyposażona, w tym w najwyższej klasy urządzenia i praktyczną centralną wyspę. Taras jest zadaszony, dzięki czemu idealnie nadaje się na dodatkową część dzienną. Główna sypialnia ma również dostęp do głównego tarasu od frontu. Pozostałe dwie sypialnie również mają łazienki, z których jedna ma prywatny taras. Na końcu znajduje się toaleta dla gości. Nieruchomość jest sprzedawana z dwoma podziemnymi miejscami parkingowymi i dużą komórką lokatorską. Dodatkowe udogodnienia to: drewniane podłogi, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i kominek w salonie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4443826

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.