Málaga, Estepona, The golden mile

 • Powierzchnia 121
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

3 500 EUR / tyg.

29 EUR / m²

Málaga, Estepona, The golden mile

3 bedrooms Penthouse for rent in The Golden Mile

WYNAJEM WAKACYJNY. TYLKO LIPIEC & SIERPIEŃ
Chcesz być w najlepszej lokalizacji w Marbelli? Złota Mila. Naprzeciwko hotelu PUENTO ROMANO.
Następnie ten luksusowy penthouse nowy budynek właściwy wybór. Zaledwie kilka minut od centrum Marbelli i kilka minut od Puerto Banús. Idealne miejsce, aby cieszyć się plażą i pięknem okolicy w cichej i przyjemnej lokalizacji.W domu znajdują się 3 pełnowymiarowe sypialnie z 3 łazienkami, wszystkie z bezpośrednim dostępem do tarasu. Dom jest dwupoziomowy i ma powierzchnię 121 m2 oraz kilka tarasów o łącznej powierzchni 120 m2.
Złota Mila” w Marbelli zaczyna się na zachodnim krańcu miasta Marbella i rozciąga się na długości około pięciu kilometrów, tuż przed Puerto Banús. W tym rejonie znajdują się niektóre z pierwszych hoteli wysokiej klasy, takie jak Marbella Club Hotel i Puente Romano Resort.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4070503

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.