Andalusia, Cádiz, Torreguadiaro

 • Powierzchnia 67
 • Pokoje 1
 • Apartament Na wynajem

1 000 EUR / tyg.

15 EUR / m²

Andalusia, Cádiz, Torreguadiaro

One bedroom Penthouse for rent in Torreguadiaro

Spektakularny penthouse z jedną sypialnią położony w najnowocześniejszym budynku w Torreguadiaro. Niesamowite widoki na morze, plażę i port Sotogrande, z którego można cieszyć się dużym tarasem w 2 pokojach; jeden zamknięty nowoczesnym szkłem, aby cieszyć się uczuciem na zewnątrz w najzimniejszych chwilach, a drugi otwarty, aby cieszyć się słońcem przez wszystkie godziny dnia, biorąc pod uwagę jego orientację. Marmurowe podłogi, centralna klimatyzacja ciepło/zimno, Wi-Fi, smart TV, prysznic z parawanem w łazience i kompaktowa kuchnia, ale wyposażona we wszystkie elementy niezbędne do komfortowego pobytu podczas wizyty. Posiada również rozkładaną sofę i rozkładaną sofę.
Apartament znajduje się w zamkniętej rezydencji z basenem, windą i miejscem parkingowym w piwnicy, położonej zaledwie kilka metrów od plaży oraz restauracji i terenów rekreacyjnych Torreguadiaro.
Dostępny na wynajem krótkoterminowy w lipcu i/lub sierpniu*
*Minimalny okres wynajmu: 15 dni
Kaucja: 500

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R4409551

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.