Setúbal, Setúbal, União das freguesias de setúbal

 • Powierzchnia 154
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

745 000 EUR

4 838 EUR / m²

Setúbal, Setúbal, União das freguesias de setúbal

Apartment Setúbal União das freguesias de setúbal

Apartament z 3 sypialniami, nowy, 154 m2, z tarasem 211 m2, balkon 20 m2 i 2 miejsca parkingowe, w kondominium Panorama, w Setúbal. Wszystkie apartamenty posiadają duże powierzchnie z naturalnym światłem, balkony i / lub tarasy i basen, który obsługuje wszystkie jednostki.Jest to idealny rozwój dla tych, którzy szukają zgiełku miasta i spokoju między pasmem górskim i Sea.Located w obszarze znanym z kuchni przybrzeżnej, gdzie istnieje szeroki zakres typowych restauracji, które oferują możliwość zakończenia doskonały dzień między plażami Arrábida Natural Park i Troia.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: 67510

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.