Sprzedane

mazowieckie, Warszawa, Żoliborz

 • Powierzchnia 55
 • Piętro 1 / 2
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1950
 • Apartament Na sprzedaż

1 250 000 PLN

22 727 PLN / m²

mazowieckie, Warszawa, Żoliborz

55 m2 - niesamowite miejsce na Żoliborzu

SZCZEGÓLNIE WYJĄTKOWE MIEJSCE NA MAPIE ŻOLIBORZA

Żoliborz to jedna z mniejszych dzielnic Warszawy. To enklawa zieleni, spokoju, kojarzy się z miejscem gdzie  czas płynie wolniej. Jest miejscem świetnie skomunikowanym z tętniącym życiem centrum stolicy. Klimatyczne uliczki i obrośnięte bluszczem wille zachęcają do spacerów.
Plan Henkla to miejsce niezwykle urokliwe, a sąsiadujące z nim niewysokie białe kamienice nawiązujące do międzywojennej architektury ” dworkowej” charakterystycznej dla tej części Żoliborza tworzą niepowtarzalny klimat.

UKŁAD POMIESZCZEŃ I STANDARD:
Mieszkanie po inwentaryzacji ma  58 m2 ( wg KW 55 m2) i mieści się w niesamowicie klimatycznym  budynku z lat 50.
Składa się z :
– dużego, przestrzennego holu,
– niezwkle słonecznego salonu,
– w pełni umeblowanej i wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią,
– sypialni,
– funkcjonalnej łazienki z prysznicem, którą można swobodnie przearanżować na łazienkę z wanna.
Mieszkanie jest po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Dodatkowym atutem jest piwnica.

Z każdego okna piękny widok na zieleń i urokliwą zabudowę Żoliborza. 

LOKALIZACJA:
Miejsce świetnie skomunikowane z centrum. W niedalekiej odległości ( pieszo 9 min) metro, tuż obok autobusy.  Idealna lokalizacja i niesamowity małomiasteczkowy klimat w najpiękniejszej części Warszawy.

Serdecznie zapraszam na prezentację!!!!!

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Umeblowanie: Może
 • Stan: idealny
Lokalizacja

Żoliborz

„Chcemy Żoliborza od morza do morza” – nie bez powodu to hasło widnieje na muralu Łukasza Rudnickiego przy Metrze Marymont. Sama nazwa wskazuje, że jest to piękna przestrzeń, z francuska „Joli Bord”, co dokładnie oznacza „Piękny brzeg”. Infrastruktura Żoliborza kształtowała się w latach 20. XX wieku, co można zauważyć przyglądając się architekturze willi i rezydencji zlokalizowanych wzdłuż klimatycznych, wąskich uliczek. Głównymi osiami stały się ulice Mickiewicza i Krasińskiego z Placem Inwalidów i Placem Wilsona. Pomiędzy ulicami rozpościera się przepiękny park Stefana Żeromskiego ze Starą Prochownią na środku, gdzie można dobrze zjeść, wypić i dotknąć kultury.

Nr oferty: 982989

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Edyta Balcerak

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.