Cascais, Cascais e Estoril, Abuxarda

 • Powierzchnia 380
 • Powierzchnia działki 570
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2023
 • Dom Na sprzedaż

3 120 000 EUR

8 211 EUR / m²

Cascais, Cascais e Estoril, Abuxarda

Villa Cascais Abuxarda

Willa o nowoczesnej architekturze, umieszczona w prywatnym kondominium składającym się z 4 willi.
Willa jest wolnostojąca, z prywatnym ogrodem i basenem, o powierzchni 570 m2 i następującym rozkładzie:

Wejście piętro:
– hol wejściowy
– wspólny salon: 95,4 mkw
– W pełni wyposażona kuchnia, w otwartej przestrzeni, ze sprzętem AGD MIELE
– łazienka socjalna
– sypialnia/gabinet: 15 m kw.

Górne piętro:
– Apartament: 30 mkw z szafą
– Apartament: 25 mkw z szafą
– Apartament główny: 32 m2 z szafą

Niższe piętro:
– Pokój wielofunkcyjny: 36 m kw.
– Pralnia: 16 m kw.
– Garaż: 94 mkw
– Piwnica na wino z czujnikiem temperatury do przechowywania wina

Aby podkreślić doskonałą jakość wykończenia z dbałością o najmniejszy szczegół.

Wykończenia:
– Promiennikowe ogrzewanie podłogowe
– Promiennikowy dach
– Kanałowy system klimatyzacji
– Ogrzewanie wody sanitarnej i promiennikowe ogrzewanie podłogowe za pomocą pompy ciepła
– Minimalistyczne, wysokiej klasy ramy okienne i szkło hartowane
– Grill z grillem, zlewozmywakiem, ławką do przygotowywania posiłków i modułami do przechowywania
– Główne i pierwsze piętro na podłodze z litego jesionu
– 1 piętro z wielkoformatową podłogą porcelanową z wykończeniem podobnym do mikrocementu
– System domotyki umożliwiający scentralizowane zarządzanie oświetleniem, żaluzjami, zasłonami, HVAC z możliwością tworzenia różnych środowisk w różnych przestrzeniach willi
– Wszystkie pokoje wyposażone są w odkurzacz do brudnej odzieży, który prowadzi do pralni
– Łazienki pokryte mikrocementem, w tym podłogi i wyposażone w urządzenia sanitarne marki Porcelanosa
– Elektryczne rolety i system zaciemnienia z systemem Windscreen Blackout
– Basen przeładunkowy z solanką, z systemem przeciwprądowym
– Gniazda trójfazowe zainstalowane na zewnętrznym parkingu i garażu w celu zapewnienia ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Cascais to portugalska miejscowość słynąca z zatoki, lokalnego biznesu i kosmopolityzmu. Jest uważane za najbardziej wyrafinowane miejsce w regionie Lisbons, gdzie dominują małe pałace oraz wyrafinowane i eleganckie konstrukcje. Z morzem jako scenariuszem, Cascais może pochwalić się posiadaniem 7 pól golfowych, kasyna, przystani i niezliczonych terenów rekreacyjnych. Znajduje się 30 minut drogi od Lizbony i jej międzynarodowego lotniska.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: PF30115

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.