Almancil, Almancil, Almancil

 • Powierzchnia 391
 • Pokoje 4
 • Dom Na sprzedaż

1 194 187 EUR

3 055 EUR / m²

Almancil, Almancil, Almancil

Villa Loulé Almancil

Willa z 4 sypialniami, nowa, o powierzchni 391 m2 (powierzchnia budowlana brutto), basen, ekskluzywny ogród i prywatny garaż w Loulé.Misty Green, ogrodzona społeczność składająca się z dziesięciu identycznych kamienic z czterema sypialniami, o powierzchni 391 m2 (powierzchni budowlanej brutto), znajduje się w samym sercu Algarve, w parafii Almancil, w Loulé, znanej ze spokojnej i relaksującej atmosfery. Wszystkie wille korzystają z niezrównanego poczucia prywatności i komfortu. W zamkniętej społeczności znajduje się również prywatny garaż na niższym piętrze każdej willi, a także baseny i ogrody do wyłącznego użytku, idealne na słoneczne popołudnia w Loulé. W Misty Green, komfort, prywatność i luksus są kluczowymi punktami dla harmonijnego życia we wszystkich aspektach, zapewniając ekskluzywny styl życia.Featuring współczesnej architektury, to osiedle podkreśla naturalnie symbiotyczny związek z naturą. Otoczony przez obszar chroniony, piękno i harmonia zapewnione przez środowisko naturalne są w ten sposób zachowane.Położony 20 minut od lotniska w Faro i 10 minut od Quinta do Lago i Vale do Lobo, Misty Green żyje w epicentrum zrównoważonej turystyki w Algarve, oferując wszystkie usługi, których potrzebują jego mieszkańcy, od lokalnych sklepów do typowych portugalskich restauracji. Ta ogrodzona społeczność znajduje się w centrum życia sportowego w Algarve, w pobliżu jednej z największych szkół tenisowych w Portugalii i kilku pól golfowych.Ten projekt jest dla tych, którzy szukają typowo relaksującego stylu życia między turystycznym światem Algarve i jego ukrytymi skarbami.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Apteka w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 69986

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.