Alvor, Alvor, Alvor

 • Powierzchnia 123
 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

609 000 EUR

4 952 EUR / m²

Alvor, Alvor, Alvor

Villa Portimão Alvor

Willa z 2 sypialniami, nowa, z123 m2 (powierzchnia brutto), taras, jacuzzi, ogród i 1 miejsce parkingowe, w kondominium Sand Cliff Villas, w Alvor, Algarve. Wszystkie wille posiadają obszary z dużą ilością naturalnego światła.Sand Cliff Villas urodził się obok jednej z najlepszych plaż w Algarve, zakątek, który oferuje prawdziwą równowagę między gastronomii, plaży i obszarów leśnych. Kondominium, które wita wszystkich, którzy szukają spokoju, że pływy Alvor umyć na brzegu. Ta przestrzeń oferuje wspaniałe doświadczenie dla całej rodziny, ze wszystkim, co wille mają do zaoferowania, a mianowicie basen lub jacuzzi, ogród i prywatny parking. Kondominium obejmuje różne przestrzenie, które przyczyniają się do codziennego życia w harmonii z naturą: wspólny basen, bar, plac zabaw dla dzieci, siłownia, kort tenisowy z wiosłami, sauna, łaźnia turecka i wspólny parking. Pięć minut spacerem od plaż Alvor, Sand Cliff Villas oferuje możliwość skosztowania typowej gastronomii wioski rybackiej, gdzie można zjeść świeżo złowione ryby, jak również zagrać w golfa na kilku polach golfowych w Alvor. Sand Cliff Villas zaprasza nas do odwiedzenia Algarve o słonym i prawdziwym sercu, które obejmuje morze.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 68306

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.