Alvor, Alvor, Alvor

 • Powierzchnia 123
 • Pokoje 2
 • Dom Na sprzedaż

671 423 EUR

5 459 EUR / m²

Alvor, Alvor, Alvor

Villa Portimão Alvor

Willa z 2 sypialniami, nowa, z123 m2 (powierzchnia użytkowa brutto), taras, basen, ogród i 1 miejsce parkingowe, w kondominium Sand Cliff Villas, w Alvor, Algarve. Wszystkie wille posiadają obszary z dużą ilością naturalnego światła.Sand Cliff Villas urodził się obok jednej z najlepszych plaż w Algarve, zakątek, który oferuje prawdziwą równowagę między gastronomii, plaży i obszarów leśnych. Kondominium, które wita wszystkich tych, którzy szukają spokoju, że pływy Alvor umyć na brzegu. Ta przestrzeń oferuje wspaniałe doświadczenie dla całej rodziny, ze wszystkim, co wille mają do zaoferowania, a mianowicie basen lub jacuzzi, ogród i prywatny parking. Kondominium obejmuje różne przestrzenie, które przyczyniają się do codziennego życia w harmonii z naturą: wspólny basen, bar, plac zabaw dla dzieci, siłownia, kort tenisowy z wiosłami, sauna, łaźnia turecka i wspólny parking. Pięć minut spacerem od plaż Alvor, Sand Cliff Villas oferuje możliwość skosztowania typowej gastronomii wioski rybackiej, gdzie można zjeść świeżo złowione ryby, jak również zagrać w golfa na kilku polach golfowych w Alvor. Sand Cliff Villas zaprasza nas do odwiedzenia Algarve o słonym i prawdziwym sercu, które obejmuje morze.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Taras
 • Garaż

Nr oferty: 68317

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.