Extremadura, Badajoz, Atalaya

 • Powierzchnia 920
 • Powierzchnia działki 3 244
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 200 000 EUR

2 392 EUR / m²

Extremadura, Badajoz, Atalaya

7 bedrooms Villa for sale in Atalaya

Przytulna, niezależna willa w stylu andaluzyjskim w Atalaya, w Esteponie, w pobliżu wszystkich usług i pól golfowych. Willa jest podzielona na dwie części i każda z nich ma niezależny dostęp i wejście. W pierwszej części znajdują się dwa piętra. Na parterze znajduje się hol, pokój dzienny z kominkiem, jadalnia, duża kuchnia z wyjściem na wewnętrzny dziedziniec, dwa pokoje z łazienkami i toaleta. Pierwsze piętro: główna sypialnia z dużą wanną, garderobą i wyjściem na taras z pięknym widokiem na morze i ogród. Druga część domu ma taki sam rozkład, ale jest jeszcze jedna sypialnia. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych, posiada bardzo ładny ogród z drzewami owocowymi.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R3670745

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.