Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 058
 • Powierzchnia działki 5 558
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

7 700 000 EUR

7 278 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Villa Sail to dom z własną nazwą i duszą, w którym łatwo wyobrazić sobie żeglowanie w idyllicznym, naturalnym i chronionym środowisku, które warto oprawić.
Ta willa, o nowoczesnych i zdefiniowanych liniach, o żywiołowym i niepowtarzalnym stylu, znajduje się w chronionym środowisku naturalnym, mając jednocześnie w zasięgu ręki najwyższe tempo życia towarzyskiego na wybrzeżu Marbelli. Jest to miasto, które łączy we wszystkich swoich aspektach najlepszą jakość życia, w najbardziej zrównoważony i silny sposób.
Wszystkie pokoje mają najlepszą orientację, aby jak najlepiej wykorzystać niezrównane otoczenie i cieszyć się nim w pełni. Jego widoki są nie do pobicia.
Jest to willa o niepowtarzalnym stylu, który nie pozostawia nikogo obojętnym. Jej projekt jest bezprecedensowy na Costa del Sol.
Wyjątkowa willa.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4106503

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.