Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 058
 • Powierzchnia działki 5 558
 • Pokoje 6
 • Dom Na sprzedaż

7 700 000 EUR

7 278 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms House for sale in Benahavís

Nowa inwestycja: Ceny od 7.700.000 do 7.700.000. [Sypialnie: 6] [Łazienki: 8] [Powierzchnia zabudowy: 6616m2].
Urzekająca i elegancka, ta willa jest idealnym kandydatem, aby stać się najbardziej pożądaną nieruchomością na Costa del Sol.
Roztaczają się z niej nieporównywalne widoki, gdzie nieskończone piękno morza łączy się ze spokojem gór.
Ta majestatyczna willa, położona na terenie idyllicznego, chronionego obszaru naturalnego Real de la Quinta, oferuje najbardziej zrównoważoną koncepcję jakości życia.
Wszystkie pokoje mają uprzywilejowaną orientację, co pozwala cieszyć się naturalnym środowiskiem przez cały czas.
Wpływ tej willi nie pozostawia nikogo obojętnym: spektakularny i nowoczesny projekt, nigdy wcześniej nie prezentowany na Costa del Sol.
Jej wydłużone kształty wywołują efekt ruchu, który symuluje duży statek, na którym można przeżyć wyjątkowe doświadczenie i podziwiać wybrzeże Morza Śródziemnego z innego punktu widzenia.
6 sypialni, 8 łazienek
5.558,31m² działka | 1.058,69m² wybudowany

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3955069

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.