Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 560
 • Powierzchnia działki 2 790
 • Pokoje 5
 • Dom Na sprzedaż

2 800 000 EUR

5 000 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

5 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Vitae Villas M9: najnowocześniejszy projekt w harmonii z naturą
Vitae Villas z dumą wprowadza na rynek nowy projekt – willę M9. Z bujnego i wzniesionego punktu w Monte Mayor, nieruchomość oferuje absolutną prywatność i zapierające dech w piersiach panoramiczne widoki na szmaragdowe podnóża i Morze Śródziemne.
Główny, jednopoziomowy plan willi łączy się płynnie z rozległymi przestrzeniami zewnętrznymi, w tym z tarasami i basenem.
Wszystkie pomieszczenia wewnętrzne mają połączenie z obszarami zewnętrznymi i widokami. Zaprojektowana z myślą o komforcie i przyjemności o każdej porze roku, oferuje prawdziwe schronienie na łonie natury.
Vitae Villas ponownie wprowadza innowacje i oferuje swoim klientom subtelne wyrafinowanie i wyrafinowaną koncepcję życia. Projekt ma ograniczony wpływ na środowisko naturalne i obejmuje zielone dachy, energię słoneczną i roślinność odporną na suszę. Szlachetne materiały i wysokiej jakości specyfikacje zostały zastosowane w każdym aspekcie willi.
Vitae Villas to modny synonim luksusowego życia: zrównoważony rozwój bez kompromisów w zakresie komfortu, w środku dziewiczej przyrody, w centrum wszystkiego.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach Vitae Villas, skontaktuj się z nami. Będziemy zaszczyceni mogąc zaoferować Państwu prywatną prezentację całej inwestycji.
KDT

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4005421

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.