Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 447
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

3 100 000 EUR

6 936 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

7 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Nazywają ją domem nad jeziorem, ponieważ ta piękna willa posiada jezioro do użytku prywatnego. Willa położona jest w ekskluzywnej urbanizacji Marbella Golf Club Resort. Na działce o powierzchni 4.079 metrów stoi ta urocza willa o powierzchni 447 metrów, o klasycznej konstrukcji połączonej z nowoczesnymi elementami. Na głównym piętrze znajduje się duży hol recepcyjny, o wysokości około 8 metrów, który jest zwieńczony piękną, zdobioną kopułą, toaleta dla gości, garderoba i dostojna klatka schodowa z marmurową balustradą. Na tym pierwszym piętrze znajdują się: duża kuchnia z wyspą, połączona z dwiema jadalniami, z których jedna znajduje się na zewnątrz i jest chroniona szklaną kurtyną oraz stanowi główną jadalnię willi. Salon z kominkiem i miejscem na fortepian z altaną. Na tym pierwszym piętrze znajdują się również trzy sypialnie, jedna z nich z kominkiem, a dwie z nich z łazienką. Na drugim piętrze znajduje się apartament główny z prywatnym salonem, tarasem, garderobą i łazienką, drugi pokój dziecięcy z garderobą, łazienką i tarasem. W piwnicy o powierzchni 473 metrów: piwnica, pralnia, siłownia, pełna łazienka, łaźnia turecka, dwie sypialnie, pokój hobby, sala kinowa, bar, mini apartament (aneks kuchenny, pokój dzienny, pełna łazienka i sypialnia), maszynownia i wyłożony wykładziną garaż na trzy samochody.
Na zewnątrz willi znajdują się różne obszary, basen, solarium, jadalnia na świeżym powietrzu, miejsce do grillowania, jacuzzi, studnia i spektakularny dostęp do jeziora, jego promenady i altany znajdującej się w jego centrum. (Jezioro jest obecnie puste ze względu na prace remontowe).
LAP

Nr oferty: R3940132

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.