Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 597
 • Powierzchnia działki 9 824
 • Pokoje 6
 • Dom Na wynajem

9 000 EUR / tyg.

16 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

6 bedrooms Finca-Cortijo for rent in Benahavís

Cortijo nad jeziorem do wynajęcia w Benahavis. Położone w idyllicznym miejscu z widokiem na jezioro, to gospodarstwo jest jedyne w swoim rodzaju. Zbudowany w tradycyjnym andaluzyjskim stylu, z pięknym centralnym patio i ogrodem o powierzchni prawie 10.000 m2, ten dom jest wspaniałą propozycją na rodzinne wakacje na Costa del Sol. Bardzo prywatny, po wejściu na teren posiadłości ścieżka prowadzi do głównego wejścia do domu wakacyjnego.
Wszystkie pomieszczenia rozmieszczone są na jednym poziomie, oferując bardzo wygodne życie, a pięć z sześciu sypialni otacza centralny dziedziniec. W domu znajdują się różne pomieszczenia mieszkalne i jadalne, a także tradycyjna rustykalna kuchnia, zaprojektowane w autentycznym stylu rustykalnym. Na zewnątrz znajduje się duży basen z widokiem na jezioro i góry, a także wspaniała jadalnia na świeżym powietrzu z fantastycznym widokiem na jezioro i ogrody. Kwatery personelu znajdują się w oddzielnym, przyległym budynku.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4061578

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.