Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 1 400
 • Powierzchnia działki 3 400
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

4 900 000 EUR

3 500 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

8 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Wyjątkowa, luksusowa, bardzo nowoczesna rezydencja o oszałamiającej architekturze i wzornictwie, położona w Benahavis. Niewiarygodne widoki na wybrzeże, Morze Śródziemne, Gibraltar i Afrykę. Rezydencja jest jedyna w swoim rodzaju, posiada wszystkie luksusy, takie jak kino domowe, podgrzewany basen (Solar Energy), piwnica winorośli, siłownia, sauna, garaż na 6 samochodów, ogrzewanie podłogowe, chłodzenie komponentów, prywatna studnia do niezależnego zaopatrzenia w wodę i wiele innych. Nieruchomość zbudowana przy użyciu wyłącznie ekologicznych i oddychających materiałów budowlanych i izolacyjnych. Najnowocześniejsza technologia Domotics. PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPEKTAKULARNA NOWOCZESNA WILLA NA COSTA DEL SOL.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R1985991

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.