Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 642
 • Powierzchnia działki 1 337
 • Pokoje 3
 • Dom Na sprzedaż

3 995 000 EUR

6 223 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

3 bedrooms House for sale in Benahavís

Jest to luksusowa inwestycja o zrównoważonym charakterze, składająca się z 18 indywidualnie zaprojektowanych willi położonych na terenie 200-hektarowej posiadłości klubu wiejskiego Real de La Quinta. Otoczone wspaniałymi krajobrazami, graniczącymi z rezerwatem biosfery UNESCO, wille znajdują się zaledwie 15 minut od Marbelli. Widoki na Morze Śródziemne, Cieśninę Gibraltarską i wybrzeże Afryki zapierają dech w piersiach.
Światowej klasy design: Te zaprojektowane domy nie będą się różnić od niczego, co było wcześniej. Wszystkie z 18 willi, jak również znajdujące się w nich meble i wyposażenie, różnią się od siebie. Ich cechą wspólną, poza wspaniałymi widokami, jest to, że wszystkie są zaprojektowane w najwyższym standardzie i wykazują poziom innowacyjności i kreatywności rzadko spotykany w projektach mieszkaniowych. Domotyka i ogólne oświetlenie są na światowym poziomie, dzięki czemu każda willa jest prawdziwie inteligentnym domem. Wszystkie wille są usytuowane na indywidualnych działkach w celu zapewnienia maksymalnej prywatności, mają duże tarasy, rozległe ogrody, prawdziwe baseny Infinity i specjalnie zaprojektowane przestrzenie, które można wykorzystać na pokoje rozrywki, siłownie i domowe biura.
Życie wewnątrz i na zewnątrz: Koncepcja ta stanowi centralny element projektu każdej willi, w której salon i taras płynnie łączą się w jedną, rozległą przestrzeń mieszkalną. W kluczowych częściach willi okna znikają w ścianach, tworząc niezakłócone, panoramiczne widoki na idylliczne, naturalne otoczenie.
Wszystko na wyciągnięcie ręki: Wszystkie wygody, jakich możesz potrzebować, są na wyciągnięcie ręki, w tym golf, sporty wodne na jeziorze, restauracja dla smakoszy, bar i chiringuito, ekskluzywne spa, korty tenisowe i wybór sklepów. Te udogodnienia, w połączeniu z bogatym wyposażeniem każdej willi, sprawiają, że właściciele nigdy nie muszą opuszczać ośrodka, jeśli nie mają na to ochoty.
Zrównoważony luksus: Budowanie z myślą o dniu dzisiejszym bez narażania jutra jest podstawową wartością projektu, który jest w trakcie procesu certyfikacji BREEAM. W wyniku tej oceny powstają zrównoważone domy, które poprawiają samopoczucie ich mieszkańców, pomagają chronić zasoby naturalne i stanowią bardziej atrakcyjną inwestycję w nieruchomości.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3687095

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.