Málaga, Benahavís, Benahavís

 • Powierzchnia 447
 • Powierzchnia działki 2 300
 • Pokoje 7
 • Dom Na sprzedaż

2 100 000 EUR

4 698 EUR / m²

Málaga, Benahavís, Benahavís

7 bedrooms Villa for sale in Benahavís

Wspaniały, nowoczesny dom położony przy bardzo cichej ulicy w El Paraiso Alto, zwrócony na południe, cieszący się światłem słonecznym przez cały dzień. Dom ma wysokie sufity, w salonie znajduje się szklany sufit o podwójnej wysokości z elektrycznymi roletami. Kuchnia na planie otwartym obok salonu/jadalni. Toaleta dla gości. Na tym samym poziomie znajduje się jedna sypialnia z łazienką. Na ostatnim piętrze znajdują się trzy obszerne sypialnie, wszystkie z łazienką. Siłownia, pokój zabaw i inne sypialnie na poziomie ogrodu. Przestronny garaż na wiele samochodów. Ogród oferuje różne obszary z wodospadem, małym stawem z rybami, kurnikiem, sadem i drzewami owocowymi z tyłu domu. Od frontu znajduje się główny ogród z basenem i rampą umożliwiającą dostęp do garażu. Z posesji roztaczają się otwarte widoki na morze i pole golfowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3699911

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.