Málaga, Benalmádena, Benalmádena

 • Powierzchnia 454
 • Powierzchnia działki 1 061
 • Pokoje 8
 • Dom Na sprzedaż

3 500 000 EUR

7 710 EUR / m²

Málaga, Benalmádena, Benalmádena

8 bedrooms Villa for sale in Benalmádena

Imponująca willa w La Capellania, położona pomiędzy luksusowym Reserva del Higueron a malowniczym Benalmadena Pueblo.
Nieruchomość składa się z dwóch połączonych willi o powierzchni około 2200 m2, 700 m2 wewnątrz, posiada 8 sypialni, 5 pełnych łazienek, w tym 2 z łazienkami, 1 toaletę, 1 kuchnię, kilka salonów-jadalni, kilka pomieszczeń gospodarczych. Piwnica i bardzo duży zamknięty garaż, który może pomieścić co najmniej 8 samochodów.
Na zewnątrz, ogrody i duże tarasy, gdzie można cieszyć się słońcem i wspaniałymi widokami na morze i zatokę Fuengirola, nieruchomość posiada imponujący basen z ogrodami, dwie pergole, które stanowią około 100 m2 zadaszonych obszarów zewnętrznych, punkty widokowe z otwartym widokiem na morze, plus inny duży zadaszony taras o powierzchni 70 m2 z możliwością przekształcenia w apartament dla gości.
Położony w prestiżowej urbanizacji, w odległości mniej niż 5 minut jazdy samochodem od sklepów, plaży i autostrady.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż

Nr oferty: R4005205

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.